Makinalarımız

Hidrolik Çekme Makinası (Pultrüzyon Makinası)


Kompozit üretiminde kullanılan pultrüzyon, sabit bir kesite sahip sürekli uzunluklarda güçlendirilmiş polimer yapısal şekiller üretmek için kullanılan bir üretim işlemidir. Kompozit üreticilerinin kullandığı pultrüzyon makinesinin imalatını 15 yılı aşkın süredir gerçekleştirmekteyiz. 8ton, 10ton, 20ton, 30ton, 75ton gibi çok geniş bir yelpazede çekme kasapitesine sahip pultrüzyon makinalarının imalatını müşterlerimizin talepleri doğrultusunda şekillendirmekteyiz.

Makina Videoları

Eğik Düzleme Düşürme Nakliye Test Sistemi


Eğik düzleme düşürme nakliye test sistemi paketlenmiş ürünlerin nakliye sırasında; bellirli bir eğik yükseklikten sert bir zemine çarpmasını simule etmektedir. Ürününüzün veya paket sisteminizin performansını kanıtlamak için gereken niteliksel sonuçları ve belgeleri size sağlamak için imal edilmektedir.

Kenara Düşürme Nakliye Test Sistemi


Kenara düşürme nakliye test sistemi paketlenmiş ürünlerin nakliye sırasında; bellirli bir yükseklikten zemine çarpmasını simule etmektedir. Ürününüzün veya paket sisteminizin performansını kanıtlamak için gereken niteliksel sonuçları ve belgeleri size sağlamak için imal edilmektedir.

Tabana Düşürme Nakliye Test Sistemi


Tabana düşürme nakliye test sistemi paketlenmiş ürünlerin nakliye sırasında; ürünün tabandan bellirli bir yükseklikten zemine çarpmasını simule etmektedir. Ürününüzün veya paket sisteminizin performansını kanıtlamak için gereken niteliksel sonuçları ve belgeleri size sağlamak için imal edilmektedir.

Vibrasyon Test Cihazı


Vibrasyon test cihazı, paketlerin ve ürünlerin tipik taşıma ve taşıma sürecinde karşılaşılan şok ve titreşime dayanma yeteneğini belirlemek için kullanılır: Fabrika içi taşıma ve depolama, nakliye, dağıtım depolama ve son nakliye vb.

Makina Videoları

Buzdolabı Kapı Açma-Kapama Test Cihazı


Buzdolabı vb. ürünlerin kapı menteşelerinin ömür testi için imal edilmiş cihazdır. Kalite, kontrol ve ürün garantisi için yaklaşık ömür bilgisi verir.

Buzdolabı Alt/Üst Kapı Açma Kapama Test Cihazı


Buzdolabı vb. ürünlerin iki kapısının menteşelerinin ömür testi için imal edilmiş cihazdır. Kalite, kontrol ve ürün garantisi için yaklaşık ömür bilgisi verir.

Paket Düşürme Test Cihazı


Paket düşürme test cihazı, paketlerin ve/veya ürünlerin tipik taşıma ve taşınma sürecinde karşılaşılabileği düşme olayını simule etmektedir. Ürünlerin ve/veya paketlemenin düşme darbesine dayanma yeteneğini belirlemek için kullanılır.

Duş Başlığı Test Cihazı


Oynar duş başlığı sabitleme contası için ömür testi düzeneyidir.

Basınçlı Su Valfleri Test Sistemi


Valflerin basınçlı su altında açma-kapama ömür testi düzeneyidir.

Rezervuar Isıtma-Soğutma Test Sistemi


Rezervuar suyunun ısıtma-soğutma durumuna bağlı olarak ömür testi sistemidir.